ART / Lithographs / Litograph 8513027
nr 851 3027
LITOGRAPH
Nisse Zetterberg 43/160, sign 1975, subject size: 41x54,
Nisse Zetterberg 43/160, sign 1975, motivets mått: 41x54
600
SEK 100
Monday October 7 2013
at 18:29:29
6/10 17:24:54